#громадськемісце В Україні – загальнонаціональна хвилина мовчання #черкаси #cherkasy

В Україні – загальнонаціональна хвилина мовчання для вшанування пам’яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації проти України

Указом Президента України Володимира Зеленського від 16 березня 2022 року № 143/2022 започатковано проведення щоденно о 09 годині 00 хвилин загальнонаціональної хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Наголошуємо на необхідності почесного виконання вимог Указу Президента України про загальнонаціональну хвилину мовчання трудовими колективами громади, комунальними закладами, підвідомчими установвми, з метою інформування кожного працівника та забезпечення участі у вшануванні пам’яті наших Героїв, що віддали свої життя за Україну, та мирних громадян, які загинули внаслідок збройної агресії росіян проти України, за технічної можливості, із залучення системи оповіщення.

Завдяки героїчному подвигу Збройних Сил України, наших захисників і захисниць, які на передовій до останньої краплі крові відстоюють гідне, вільне і незалежне життя нашого народу, сьогодні Хмельниччина живе і працює в одному з найменш вразливих регіонів держави під час війни, підступно розв’язаної рашистами.

Подвигом українського війська захоплюється весь прогресивний світ. Наші захисники – це воїни Світла, боронителі Добра і Справедливості, мужні титани Свободи!

Низько вклоняємося батькам і рідним українських захисників. Щиро поділяємо гіркий смуток і пекучий біль непоправних втрат синів і доньок, наших героїчних земляків. Молимо Бога, щоб оберігав життя кожного українського захисника, кожної захисниці – хоробрих і шляхетних оборонців нашої Батьківщини.

Віддаймо щодня належну шану пам’яті нашим Героям, усім українцям, які ціною власного життя, мужнього спротиву рятують світ від рашистської чуми.

ДЖЕРЕЛО